Program do zarządzania szkołą – dlaczego warto wybrać właśnie Luppo System?

Masz szkołę angielskiego, prowadzisz naukę pływania, taniec lub inne zajęcia pozalekcyjne, które wynikają z Twojej pasji? Jeśli tak, to świetnie - taka praca może dostarczać wiele satysfakcji. Jest jednak jeden warunek: chroń swój czas i nie daj się przytłoczyć formalnościami! Zarządzanie szkołą wymaga całkiem dużych zasobów, ale na szczęście obecnie automatyzowanie także takiego biznesu wcale nie musi być trudne. Czytaj dalej i dowiedz się, jak możesz ułatwić swoją pracę dzięki wykorzystaniu programu online do zarządzania zajęciami.

Dlaczego warto wprowadzić Luppo System do swojej organizacji?

Jest jedna bardzo prosta odpowiedź: dla oszczędności czasu i pieniędzy! Ale jakie konkretne obowiązki zdejmie z Ciebie Luppo System? Poznaj 5 obszarów, które staną się prostsze, dzięki wykorzystaniu tego narzędzia online:

1. Rejestracja online i automatyzacja zapisów

Dzięki podłączeniu Luppo System do Twojej strony internetowej możesz swoich klientów przekierowywać bezpośrednio do kalendarza z zajęciami. Zobaczą tam wszystkie szczegóły zajęć i będą mogli zapisać się online.

Zgłoszenia na zajęcia mogą być akceptowane automatycznie lub za zgodą administratora. To od Ciebie zależy, jaki wariant wybierzesz. Maile potwierdzające zapis na zajęcia Twoi klienci zostaną powiadomieni mailowo o zapisie zaraz po akceptacji zgłoszenia – dzieje się to automatycznie, więc nie musisz o niczym pamiętać.

2. System płatności online

Dzięki możliwości konfiguracji systemu z dwiema bramkami płatności (TPay i PayNow) Twoi klienci mają możliwość szybkiego opłacenia zajęć, a wszystkie wpłaty automatycznie księgują się na bieżąco. Konfiguracji bramki płatności dokonujesz samodzielnie poprzez system, wybierając preferowaną bramkę płatności.

3. Zarządzanie zajęciami przez kilku administratorów

Wiemy, że prowadzenie biznesu wymaga pomocy innych osób. Dlatego w Luppo System możesz dodać więcej kont dla administratorów, którzy będą razem z Tobą zarządzać placówką.

Konta administratorów możesz założyć dla prowadzących posiadających konta trenerskie w systemie (na ten sam adres mailowy) lub dla osób jeszcze nie zarejestrowanych w systemie. Oczywiście zakres uprawnień, jaki nadasz administratorom pomocniczym zależy od Ciebie – elastycznie określasz obszary dostępu dla każdego z administratorów w ustawieniach.

4. Możliwość dopasowania systemu do własnych potrzeb

Kilka(naście) kliknięć i Luppo System będzie szyty na miarę – dostosowany do charakteru biznesu, jaki posiadasz. Prowadzisz jedynie zajęcia indywidualne? Nie ma problemu! Nasz system automatycznie usunie z każdego poziomu informacje o zajęciach grupowych, by Twoi klienci nie czuli się zagubieni. Nie prowadzisz wydarzeń? Żaden problem! W ustawieniach możesz ukryć informacje o wydarzeniach, by nie pokazywał się nawet tytuł na stronie głównej.

Dodatkowo w ustawieniach możesz samodzielnie dodać logo Twojej marki oraz wybrać, jaki kolor powinien mieć Twój system tak, by kolory Luppo odpowiadały kolorom na Twojej stronie.

5. Darmowy okres próbny bez podpinania karty

I na koniec najlepsze: nasz system możesz przez 30 dni testować za darmo! W ten sposób od środka zapoznasz się ze wszystkimi funkcjami i przetestujesz, jak ułatwienia działają bezpośrednio w Twoim biznesie.

Po upływie okresu próbnego otrzymasz na maila powiadomienie o czekającej na Ciebie w systemie płatności subskrypcyjnej. Możesz dokonać opłaty, korzystając z bramki płatności, a faktura wygeneruje się od razu w panelu Płatności -> opłaty subskrypcyjne. Bez konieczności podpinania kart płatniczych i zobowiązań na określony czas! W przypadku braku płatności system po prostu zostanie zablokowany i przestaniesz mieć możliwość korzystania z niego.

Chcesz przekonać się, jak zarządzanie zajęciami online może usprawnić działanie Twojego biznesu na co dzień? Załóż darmowe konto próbne już dziś lub odezwij się do Oli (ola@luppoSystem.com), naszej Product Designerki, która przybliży Ci wszystkie funkcjonalności  Luppo System!

Porozmawiaj z nami