Webinary Luppo – cykliczne spotkania ze specjalistami

Choć za oknem króluje lato, w Luppo System nie ma sezonu ogórkowego, nie zatrzymujemy się i cały czas działamy!

Mamy przyjemność zaprosić  Was na naszą serię webinarów, które odbędą się w najbliższych tygodniach. Nasze webinary są doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz poznania naszych ekspertów, których wiedza pozwoli rozwinąć Wasze firmy.

Dlaczego webinary?

Webinary odbywają się w środowisku online, co pozwala uczestnikom dołączyć z dowolnego miejsca, jeśli jest tylko połączenie z internetem. Prelegenci mogą wykorzystywać różne narzędzia, takie jak prezentacje slajdów, wideo, animacje, czy demonstracje.

Co ważne webinary pozwalają na dwustronną komunikację między prelegentami a uczestnikami. Uczestnicy mogą zadawać pytania, odpowiadać na ankiety, czy uczestniczyć w sesjach Q&A (pytań i odpowiedzi). 

Webinary są prowadzone przez eksperów i liderów w danej dziedzinie – co daje uczestnikowi możliwość na poznanie najnowszych trendów, rozwiązań i metod pracy oszczędzając czas i pieniądze.

Nasze webinary to prawdziwa petarda!

W lipcu i sierpniu zapraszamy na spotkania z:

– Anną Rusiłowicz – HR Business Partnerką – która opowie jak można zatrudniać najlepszych prowadzących, jak ich motywować i budować dobre relacje. Spotkania z Anią są co poniedziałek o 20:00.

– Kasią Krzywicką, prawniczką, która przybliży jak odnaleźć się w przepisach prawnych prowadząc zajęcia pozalekcyjne. Rozmowa odbywa się w każdy wtorek o 20:00

– Sonią Bochyńska-Knapik – właścicielką szkoły pływania Academy of Hasten – Szkoła Pływania, która opowie Wam jak wykorzystać nasz system do prawdziwego wyskalowania Waszego biznesu, mając jednocześnie więcej czasu  dla siebie. Na spotkanie zapraszamy w każdą środę o 20:00

– I prawdziwa bomba – spotkania z seryjnym przedsiębiorcą Marcinem Kokoszką. Opowiada on jak wykorzystać narzędzie AI w naszym życiu oraz jak je najlepiej wykorzystać w Waszej branży. Do wysłuchania webinaru zapraszamy w każdy czwartek o 20:00

– Filipem Głowackim, który zawodowo zajmuje się finansami i tabelki Excela nie mają przed nim żadnych tajemnic. Na spotkania z Filipem zapraszamy w każdą niedzielę o 20:00

Zapraszamy też na nasze najbliższe wydarzenie 25.08.2023 o 19:00, gdzie podczas rozmowy z psychopedagożką – Matyldą Przybylską – porozmawiamy o komunikacji w zespole oraz z podopiecznymi.

Jesteśmy przekonani, iż udział w webinarach może pomóc Wam w rozwoju zawodowym.

Można poznać nowe strategie, narzędzia i metody pracy, które mogą poprawić Twoje umiejętności i skuteczność w wykonywaniu obowiązków zawodowych, jak również w życiu osobistym.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą expertką: Olą (667 870 732 lub ola@lupposystem.com).

Porozmawiaj z nami