Pełna automatyzacja i optymalizacja zapisów na półkolonie, obozy i eventy

Zapewnienie wyjątkowych doświadczeń podczas półkolonii i obozów to nasza specjalność! Jednak oprócz samego prowadzenia tych wydarzeń, kluczowe jest skuteczne zarządzanie nimi oraz związane z nimi kwestie administracyjne. Długie godziny spędzone na odbieraniu telefonów, SMS-ów i e-maili, nieustanne przypominanie o płatnościach czy problematyczne wypełnianie dokumentów – to wyzwania, z którymi spotykają się wszyscy organizatorzy. 

Na szczęście istnieje rozwiązanie – szybsze i bardziej przyjazne – nasza aplikacja to alternatywa dla Activenow! Dzięki niej możesz automatyzować wiele procesów, co oszczędza czas i eliminuje błędy.

Mailing

Wasi klienci są zapracowanymi osobami i potrzebują przypomnień o sprawach dotyczących wakacji ich dzieci. Z pomocą przychodzi tutaj Luppo. Podczas tworzenia wydarzeń mamy możliwość dodania w pełni zautomatyzowanych powiadomień, które klienci będą otrzymywać w określonych sytuacjach. Do takich wiadomości możemy załączać również dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Możliwość konfiguroania automatycznych powiadomień dla klientów w systemie Luppo

Dokumenty

Każdy z nas doskonale wie, że obecnie wszystko musimy mieć na papierze. A co jeśli powiem Wam, że klient nie musi już drukować, samodzielnie uzupełniać, skanować i odsyłać dokumentów? W Luppo System stworzyliśmy dokumenty dynamiczne, co oznacza, że będą się one automatycznie wypełniały treścią uzupełnioną przez uczestnika. Jeśli macie dokumenty statyczne, również nie ma problemu by wgrać je do systemu i załączać do powiadomień dla rodziców.

Nie musicie się również obawiać o podstawy prawne, ponieważ zgodnie z obecnie obowiązującymi ustawami Wasi klienci zgadzają się z regulaminami i polityką prywatności klikając checkbox podczas zapisów. Żadnych dodatkowych dokumentów i proszenia się o doniesienie podpisanego dokumentu.

Możliwość tworzenia dynamicznych dokumentów dla klientów w systemie Luppo

Urzędy

Kto lubi chodzenie do urzędów ręka w górę. Chyba nie ma zbyt wielu sympatyków tych miejsc. Jednak będąc organizatorami obozów należy przesyłać co miesiąc do urzędu deklarację Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Stanowi on uzupełniający, II filar systemu zabezpieczeń finansowych na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych. Deklaracje oraz ich korekty należy składać przez Portal TFG po uprzednim zarejestrowaniu konta przedsiębiorcy turystycznego na Portalu TFG.

Aby ułatwić Wam współpracę z urzędami i złożenie deklaracji, już teraz nie musicie liczyć sami ile umów zostało podpisanych, a ilu uczestników wzięło udział w Waszych imprezach turystycznych. Przygotowaliśmy taki raport do pobrania w zakładce Raporty.

Raporty TFG

Wydarzenia prywatne

Z pewnością część z Was współpracuje ze szkołami i pomaga im w organizacji czasu dla dzieci również w okresie wakacyjnym. Jednak dyrekcje takich placówek wymagają, by wydarzenie było zamknięte i dostępne jedynie dla uczniów z wybranej szkoły. Tutaj ponownie z pomocą przychodzi Luppo System i możliwość tworzenia wydarzeń prywatnych, dzięki którym jedynie osoby posiadające link będą się mogły zapisać na dane zajęcia, obóz czy półkolonię.

Zapis na stronie i kto może się zapisać

Chyba wszyscy doskonale wiemy jak ważna jest konwersja i nieporzucanie ”koszyka” przez klienta. Konieczność przeniesienia uczestnika na nową stronę znacznie obniża szansę na zakup naszego produktu jakim jest obóz czy półkolonia. Pamiętajmy, że jedynie 5% osób odwiedzających naszą stronę jest na niej celowo. Znacznej większości nasza strona wyświetliła się dzięki pozycjonowaniu w wyszukiwarce. Dlatego jeśli zainteresują go Wasze produkty, to należy czym prędzej dać mu to czego szuka. W Luppo oferujemy Waszym klientom zapis na wydarzenie bezpośrednio na Waszej stronie. Oznacza to, że w momencie kliknięcia w przycisk „zapisz się” klientowi pokaże się ramka z możliwością zapisu na wybrany event. Klinet nie zorientuje się nawet, że korzysta z zewnętrznego systemu, ponieważ w tle będzie widział Waszą witrynę.

Jak pozyskać nowych klientów?

Ludzie nie chcą kupować kota w worku. Wybór gdzie zapisać dziecko od września na zajęcia pozalekcyjne wiąże się z ogromnym stresem i przeglądaniem opinii w internecie. Wakacyjne wydarzenia są świetną okazją ku temu, by pokazać potencjalnym klientom jak działacie.

Jako administratorzy macie możliwość zdecydowania, kto na taki obóz czy półkolonię będzie mógł się zapisać – osoby, które posiadają już konto w systemie, zarówno posiadacze jak i nie, czy może jest to wydarzenie skierowane dla zupełnie nowych osób. Daje to ogromne możliwości w pozyskiwaniu nowych klientów, którzy chcą sprawdzić Wasze usługi.

Automatyzacja zajęć lub wydarzeń w Twojej firmie nie oznacza utraty kontaktu z klientem – wręcz przeciwnie! Dzięki naszej aplikacji możesz skupić się na dopieszczaniu wydarzeń, a nie na administracji. Śledź nasze kanały społecznościowe na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z nowościami i praktycznymi wskazówkami!

Porozmawiaj z nami