Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
foton@qodeinteractive.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us
Spis treści
< Wszystkie tematy

Zgłaszanie nieobecności przez uczestnika oraz wybór terminu odrabiania zajęć. 

Uczestnik zajęć może zgłosić nieobecność na nadchodzących zajęciach z zakładki Start → Wybór uczestnika →  Widok nadchodzących zajęć, klikając ikonę kartki z kalendarza „Zgłoś nieobecność”. Jeśli nieobecność została zgłoszona w odpowiednim czasie przed zajęciami (zgodnie z ustawieniami administratora), uczestnik będzie mógł ją odrobić. Jeśli nie zdążyliśmy zgłosić nieobecności w określonym czasie przed zajęciami, w zależności od ustawień, albo nie będziemy mogli zgłosić nieobecności, albo będzie to możliwe, ale nie będziemy mogli jej odrobić. 

Nieobecność na przyszłych zajęciach (które nie wyświetlają się jako 10 najbliższych) można zgłosić, wchodząc w zakładkę Zajęcia → Zajęcia cykliczne, klikając ikonę „oczka” przy danych zajęciach i przechodząc do zakładki Terminy zajęć. Z tego widoku mamy wgląd do wszystkich terminów naszych zajęć. Klikając w ikonę kalendarza, możemy zgłosić nieobecność. 

Widok z telefonu:

W zakładce Zajęcia → Nieobecności oraz zakładki Start mamy wgląd do statusu naszych nieobecności oraz wybranych terminów odrabiania. 

Widok z telefonu:

W tym widoku w tabeli Status zajęć znajdują się informacje dotyczące naszej nieobecności, takie jak: 

  • Zakończona (nieobecność odrobiona), 
  • Wybrany termin do odrobienia
  • Możliwa do odrobienia
  • Przeterminowana (minął czas na wybór terminu odrobienia) 

Z widoku zakładki Start możemy odwołać zgłoszoną nieobecność (Jeśli administrator wprowadził odpowiednie ustawienia). 

Widok z telefonu:

Odrabianie nieobecności 

Z zakładki Start- „Nieobecności i odrabianie”, przy danym terminie zajęć na których zgłosiliśmy nieobecność po najechaniu na tekst „Wybierz termin odrabiania” system przekieruje nas do kalendarza zajęć, gdzie będziemy mieć wgląd do grup, w których możemy odrobić swoją nieobecność. Po najechaniu na dane zajęcia w kalendarzu system zapyta nas, czy na pewno chcemy wybrać dany termin. Jeśli tak, musimy potwierdzić nasz wybór. 

Widok z telefonu:

Jeśli nie znajdziemy dla siebie odpowiedniego wolnego terminu (a administrator wprowadził taką możliwość), możemy zapisać się na listę oczekujących przy danym terminie wybranej grupy. Gdy tylko miejsce w danej grupie się zwolni, otrzymamy powiadomienie mailowe i/lub Sms’owe, i będziemy mogli zapisać się na odrabianie zajęć w tym terminie. 

Umów prezentację