Instrukcje Luppo System
Wysyłka powiadomień ad hoc
Korzystając z przycisku „Wyślij powiadomienie” (znajdującego się po prawej stronie, nad polem z treścią powiadomienia), możemy wysłać powiadomienie ad hoc.

Wybieramy rodzaj powiadomienia: Mailowe lub SMS’owe- wysłane powiadomienia będą powiadomieniami jednostronnymi, odbiorcy powiadomień nie będą mogli na nie odpowiedzieć.

Odbiorcą naszego komunikatu może być:
- Wybrana osoba, osoby
- Wybrana grupa, grupy (będą pojawiać się tutaj tylko grupy z aktualnego okresu zajęć)
- Możemy także skorzystać z filtru specjalnego i wysłać wiadomość do:
- Użytkowników z oczekująca płatnością
- Użytkowników z oczekującą płatnością po terminie
- Użytkownicy z nieobecnością do odrobienia
- Wszystkich aktywnych/ nieaktywnych użytkowników (klientów)
- Wszystkich użytkowników (klientów)
- Wszystkich prowadzących

Po wpisaniu tematu oraz treści komunikantu, musimy przejść do podsumowania – gdzie pojawi nam się podgląd komunikatu, po upewnieniu się, że taki komunikat chcemy wysłać musimy nacisnąć pole “Wyślij powiadomienie”.