Instrukcje Luppo System
Jeśli jako administrator dostałeś informację, że klienta nie będzie na zajęciach a on z jakiś przyczyn nie może oznaczyć zgłoszonej nieobecności u siebie w Panelu możesz zrobić to za Niego.
Najszybciej można zrobić wchodząc w dane zajęcia z poziomu Grafiku z konta prowadzącego czy też administratora i przy nazwisku danej osoby zaznaczyć czerwony X- nieobecność.


! Należy pamiętać, że nieobecność ta nie będzie mogła być odrobiona, jeśli w ustawieniach – Ustawienia-> Zajęcia-> Nieobecności i odrabianie zajęć, nie mamy zaznaczonego pola “Pozwól na odrabianie zajęć przy nieobecności zaznaczonej przez administratora/ prowadzącego”
! Jeśli nie chcemy zmieniać tych ustawień, będziemy mogli odblokować daną nieobecność zaznaczoną przez admina czy prowadzącego do odrabiania. Aby to zrobić musimy wejść w zakładkę Zajęcia-> Nieobecności, wybrać status nieobecności “Zablokowane” i nacisnąć przy danej nieobecności ikonę czerwonej strzałki.
