Instrukcje Luppo System
Kontakt z uczestnikami zajęć
Prowadzący może wysłać wiadomość z załącznikiem do wybranych uczestników lub całej grupy, z którą ma zajęcia.
Po wybraniu zakładki „Wiadomości”, w polu „Nowa wiadomość” należy określić odbiorców (uczestnika lub grupę zajęciową) oraz treść wiadomości. Na tym etapie można także dodać załączniki.

Jeśli chcemy wysłać tę samą wiadomość do kilku uczestników lub kilku grup należy wybrać opcję „Wyślij do wielu” i pojedynczo wybrać uczestników z listy/ zaznaczyć określone grupy zajęciowe.

